Your SEO optimized title page contents
Menu

Kuyumcu Vitrini

 

Kuyumcu vitrini, büyülü bir kutuyu önünüze serer adeta… O vitrine baktığınızda, büyük bir hazineyi seyrediyormuş hissine kapılırsınız. Doğru, bir hazine yatar orada ama o kadar da büyük değildir. Size bu hissi yaşatan ise tamamen kuyumcu dekorasyonunun ortaya koyduğu güzelliktir. Lambalar, aynalar, kristal raflar ve süslü stantlar, altınların ışıltısıyla birleşince ortaya muhteşem bir görüntü çıkar. Vitrin ışıl ışıl parlarken, gözünüzün kamaştığını hissedersiniz. Hangi takıya baksanız size mükemmel görünür. Ulaşılamaz, satın alınamaz gibi değerli düşüncesi oluşur zihninizde… Her bir parça paha biçilemez hazinelerden kopup gelmiş sanki…

 

Kuyumcu vitrini, özel dekorasyon ister. Her bir köşesi ayrı hassasiyetle ele alınmalıdır. Aydınlatma araçları, cam raflar, kristalize stantlar, alyans kutuları ya da bir kenarda duran pırlanta muhafazası… Neyin nerede durması gerektiği ince ince hesaplanmalıdır. 'Led' ışıklar mı kullanılacak, spot lambalarından mı yararlanılacak, ışık altınların üzerine nereden vuracak,  yansımasından en iyi biçimde istifade etmek için aynalar nerede konumlandırılacak? Bu soruların her biri ayrı ayrı cevap bekler. Ama cevapları bulduğunuzda her şey çorap söküğü gibi gelir. Taşlar yerli yerine oturmuştur artık... Ortaya çıkan manzara ise hem kuyumcu esnafını hem de altın ve takı tutkunlarını büyülemeye yeter. Bir anda kuyumcu vitrini önünde onlarca farklı kesimden müşteriler toplanır. Kimi bilezikleri, kimi tek taş yüzükleri, kimi alyansları, kimi birbirinden değerli mücevher takıları, kimi inci kolyeleri seyre dalar. Özel standında sıralı biçimde duran altın bilekliklerin talebi gençlerdir mesela... Nikah masasına oturmak için gün sayan ya da nişan hazırlıkları yapanların kuyumcu vitrini içindeki mekanı, alyansların ve nişan yüzüklerinin olduğu stantlardır. Unutmamak gerekir ki, onları oraya çekmek, vitrinin büyüsüne kapılmalarını sağlamak ardından da içeriye girip o hazinenin değerli bir parçasını satın almalarının yolunu açmak dekorasyon uzmanlığı ister.

 

Öznoyan Mimarlık, bu uzmanlığı siz kuyumcu esnafımızın hizmetine sunuyor. Kullandığımız her malzemenin kendi imalatımız olmasının avantajını yaşıyoruz. Üretimden kaynaklanan bu gücü siz değerli müşterilerimize de yansıtıyoruz. Özel uzmanlık alanımız olan kuyumcu dekorasyonu ve kuyumcu vitrini uygulamalarında rakip tanımıyoruz. Bu konudaki ayrıcalığımızı, “www.kuyumcudekorasyon.net”teki eserlerimizle gözler önüne seriyoruz.

 

 Kuyumcu Vitrini